وزیر جهاد کشاورزی: 220 میلیارد تومان اعتبار به پروژه پایاب سد گیوی اختصاص می‌یابد
1399/04/09

وزیر جهاد کشاورزی گفت: طبق برنامه ریزی و هماهنگی انجام گرفته 220 میلیارد تومان اعتبار به پروژه پایاب سد گیوی برای تکمیل علمیات اجرایی این طرح بزرگ اختصاص می‌یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از تسنیم، کاظم خاوازی بعد از ظهر امروز در بازدید از مجموعه گلخانه‌ای شهرستان کوثر اظهار داشت: احداث شهرک های گلخانه ای علاوه بر نقش ویژه در تحقق شعار جهش تولید خواهد داشت در توسعه اقتصادی منطقه و افزایش میزان اشتغالزایی جوانان نیز نقش موثری دارد.

وی با اشاره به اقدامات وزارت جهاد کشاورزی در حوزه گلخانه افزود: وزارت جهاد کشاورزی با هماهنگی و برنامه‌ریزی لازم و در تعامل با دستگاه‌های اجرایی مربوطه و سازمان‌ها و ادارات زیر مجموعه اهتمام ویژه‌ای در خصوص ایجاد و راه اندازی مجموعه‌ها و شهرک‌های بزرگ گلخانه‌ای در مناطق مختلف کشور به ویژه مناطق مستعد دارد.

خاوازی از اختصاص اعتبارات لازم به پروژه سد گیوی خبر داد و تصریح کرد: طبق برنامه ریزی و هماهنگی انجام گرفته 220 میلیارد تومان اعتبار به پروژه پایاب سد گیوی برای تکمیل علمیات اجرایی این طرح بزرگ اختصاص می‌یابد.

وزیر جهاد کشاورزی توسعه شهرک‌های گلخانه‌ای استان اردبیل را ضروری دانست و بیان کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده با دستگاه‌های اجرایی مربوطه ضمن تسریع در روند عملیات اجرایی شهرک‌های گلخانه‌ای در مناطق مختلف استان اردبیل اعتبارات لازم برای 350 هکتار از مجموعه‌های گلخانه در این استان تامین خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه استان اردبیل قطب کشاورزی است اظهار کرد: استان اردبیل علاوه بر اینکه قطب کشاورزی کشور است در حوزه شهرک‌های گلخانه‌ای نیز با ظرفیتی که این که در این منطقه وجود دارد می‌تواند محصولات خوبی را تولید کند.

تعداد مشاهده خبر5651 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal